ul. Wojska Polskiego 3, 72-510 Wolin +48 609 020 570

Wesela

BAJKOWEWESELE

NIEZWYKŁY DZIEŃ - NIEZWYKŁA ATMOSFERA
Marzy Wam się wesele jak z bajki? Śmiało! Zorganizujemy wesele, jakiego nie widzieliście w żadnej bajce. Dedykowane dekoracje przygotowujemy w konsultacji z nowożeńcami. Białe róże, perłowe obrusy i dużo jasnych balonów? A może mnóstwo kolorów i wesołe gadżety? Bajka to bajka, stworzymy więc wyśniony klimat.
 
ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TWOIGOŚCIE

zadbamy o nich tak jak ty

Dla osób w każdym wieku przygotujemy coś specjalnego.
Najmłodszym zapewnimy własne miejsce zabawy i odpoczynku. To ważne, zarówno dla nich, jak i dla komfortu rodziców. Starszym uczestnikom gwarantujemy zabawę jak w bajce, z dala od szarej rzeczywistości, z dobrym jedzeniem i zachęcającą muzyką.
 
POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

MistrzyniCeremonii

Zorganizuje twoje bajkowe wesele
Możecie również skonsultować swoje bajkowe pomysły z profesjonalistą. W zorganizowaniu ślubu i wesela pomoże Wam Mistrzyni Ceremonii. Od wyboru kreacji i obrączek, przez oprawę florystyczną, transport gości, aż po atrakcje weselne i organizację noclegu. Dzięki temu zapewnicie sobie i swoim gościom przyjęcie z innej bajki.
 
DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

TwojeWESELE

Z innej bajki

JEDZENIE
Świeże potrawy, pyszne kombinacje, domowe smaki. Bohaterowie Z innej bajki nigdy nie wychodzą stąd głodni.

MUZYKA
Zadbamy również o najlepszą oprawę muzyczną. Mamy specjalnie przygotowane miejsce dla orkiestry lub DJ’a.

OTOCZENIE
Nie trzeba profesjonalnego tła. Piękne zdjęcia zrobicie we wnętrzach Z innej bajki. Klimat dopełni wyjątkowy widok z okna.

OBSŁUGA
Ciesz się swoją uroczystością, a jej organizację pozostaw nam. Obsługa restauracji zadba o doskonałe przyjęcie.

 • Polecam wszystkim Inną Bajkę na spotkanie ze znajomymi. Zorganizowaliśmy tam spotkanie klasowe po latach. Jedzenie super, wszystko świeże i ładnie podane, obsługa bardzo miła. Nawet można było pograć w planszówki, jak za starych czasów.
  Krystyna
  Krystyna
 • Bardzo fajnie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie. Wpadliśmy z mężem na obiad, będąc przejazdem w Wolinie, ale tę trasę pokonujemy średnio raz w miesiącu i restauracja na pewno będzie teraz naszym stałym przystankiem.
  Tomasz
  Tomasz
 • W restauracji z Innej bajki organizowałam przyjęcie urodzinowe dla rodziny. Polecam to miejsce na takie imprezy - każdy wyszedł zadowolony i najedzony, a ja w końcu spędziłam czas z gośćmi.
  Małgosia
  Małgosia