ul. Wojska Polskiego 3, 72-510 Wolin +48 609 020 570

Przyjęciaurodzinowe

Bajkadla dzieci

WYMARZONE URODZINY TWOJEGO DZIECKA
Dzieci często marzą o przyjęciu urodzinowym według własnych upodobań. Malowanie twarzy, konkursy, śpiew… Z innej bajki urodzin pozazdrości każdy. Radosna zabawa w baśniowej atmosferze sprawi, że dzieci długo nie zapomną swojego święta.
 

SPRAWDŹ NASZE MENU


Bajkadla dorosłych

ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE

Nudne posiedzenia przy winie i kanapkach? Tego nie proponujemy swoim gościom. Co solenizant to pomysł, jesteśmy więc otwarci na propozycje. Mówcie, o czym marzycie, a postaramy się spełnić te oczekiwania.
 
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

twojeURODZINY

Z INNEJ BAJKI

FORMA
Wielogodzinne przyjęcie dla całej rodziny lub zaproszenie tylko na obiad z deserem? Możesz wynająć całą salę lub jej część.

DEDYKACJA
Obchodzisz 30 czy 50 urodziny? Wyjątkowe okazje wymagają indywidualnych przygotowań.

JEDZENIE
Świeże potrawy, pyszne kombinacje, domowe smaki. Bohaterowie Z innej bajki nigdy nie wychodzą stąd głodni.

OBSŁUGA
Ciesz się swoją uroczystością, a jej organizację pozostaw nam. Obsługa restauracji zadba o doskonałe przyjęcie.

 • Polecam wszystkim Inną Bajkę na spotkanie ze znajomymi. Zorganizowaliśmy tam spotkanie klasowe po latach. Jedzenie super, wszystko świeże i ładnie podane, obsługa bardzo miła. Nawet można było pograć w planszówki, jak za starych czasów.
  Krystyna
  Krystyna
 • Bardzo fajnie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie. Wpadliśmy z mężem na obiad, będąc przejazdem w Wolinie, ale tę trasę pokonujemy średnio raz w miesiącu i restauracja na pewno będzie teraz naszym stałym przystankiem.
  Tomasz
  Tomasz
 • W restauracji z Innej bajki organizowałam przyjęcie urodzinowe dla rodziny. Polecam to miejsce na takie imprezy - każdy wyszedł zadowolony i najedzony, a ja w końcu spędziłam czas z gośćmi.
  Małgosia
  Małgosia