ul. Wojska Polskiego 3, 72-510 Wolin +48 609 020 570

Restauracjaz innej bajki

kuchniadla każdego

TO WŁAŚNIE JEST BAJKA
 
Nie bez powodu mówi się, że “nie ma jak u mamy”. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na domowy smak naszych potraw. Każdy posiłek przygotowujemy z dedykacją dla zamawiającego. Tak, aby czuł się jak podczas domowego obiadu i na długo zapamiętał nasze smaki. To jest właśnie bajka.
 

domowaATMOSFERA

U NAS POCZUJESZ SIĘ JAK W DOMU
 
Wygodne fotele, ciekawe dekoracje stołów, muzyka dopasowana do okazji. Jedzenie to nie tylko smaczna kuchnia. Odpowiednio przygotowane i podane posiłki wymagają przyjaznego otoczenia. Chcemy, aby nasi goście czuli się jak w bajce, dbamy więc o najdrobniejsze szczegóły, od smaków na talerzu po wystrój wnętrza.
 

 
 • Polecam wszystkim Inną Bajkę na spotkanie ze znajomymi. Zorganizowaliśmy tam spotkanie klasowe po latach. Jedzenie super, wszystko świeże i ładnie podane, obsługa bardzo miła. Nawet można było pograć w planszówki, jak za starych czasów.
  Krystyna
  Krystyna
 • Bardzo fajnie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie. Wpadliśmy z mężem na obiad, będąc przejazdem w Wolinie, ale tę trasę pokonujemy średnio raz w miesiącu i restauracja na pewno będzie teraz naszym stałym przystankiem.
  Tomasz
  Tomasz
 • W restauracji z Innej bajki organizowałam przyjęcie urodzinowe dla rodziny. Polecam to miejsce na takie imprezy - każdy wyszedł zadowolony i najedzony, a ja w końcu spędziłam czas z gośćmi.
  Małgosia
  Małgosia

TwojaRESTAURACJA

Z INNEJ BAJKI

ATMOSFERA
Goście Z innej bajki wracają tu, by porozmawiać, odpocząć, zjeść obiad. W dobrym nastroju, który wspólnie tworzymy.

WYSTRÓJ
Fotele, krzesła – każde z innej bajki. Podobnie stoły, obrazy, lampy, kwiaty, dekoracje. I wszystko ze sobą współgra.

JEDZENIE
Świeże potrawy, pyszne kombinacje, domowe smaki. Bohaterowie Z innej bajki nigdy nie wychodzą stąd głodni.

ORGANIZACJA
Ciesz się swoją uroczystością, a jej organizację pozostaw nam. Obsługa restauracji zadba o doskonałe przyjęcie.

zarezerwujSTOLIK

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE REZERWACJI
Zaproponujemy Ci idealne miejsce odpowiednie dla Twojej okazji. Możesz również wcześniej złożyć zamówienie i zaproponować odstępy w podawaniu potraw. Jeśli planujesz rezerwację dla więcej niż 5 osób na pewno usprawni to organizację.

 

KONTAKT