ul. Wojska Polskiego 3, 72-510 Wolin +48 609 020 570

Konferencjei szkolenia

Konferencjalub szkolenie

U NAS TO MOŻLIWE
U nas w bardzo przyjemnej atmosferze możesz zorganizować szkolenie biznesowe w większym gronie lub konferencję. Poza smacznym poczęstunkiem oferujemy również oddzielne sale, które pozwolą na spokojną rozmowę czy prelekcję. A w przerwach wzmocnimy uczestników spotkania pyszną kawą.
 
ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Spotkaniafirmowe

DZIĘKI NAM MOGĄ BYĆ BAJKĄ

Z innej bajki zaprasza na spotkania firmowe, wigilie i inne imprezy z muzyką i tańcem. Niby w pracy, a jednak w bajce – taką właśnie atmosferę zapewniamy naszym “firmowym gościom”. Odpocznijcie i naładujcie u nas baterie na nowe zawodowe wyzwania!
 
SPRAWDŹ NASZE MENU

twojePRZYJĘCIE

Z INNEJ BAJKI

JEDZENIE
Mocna kawa, coś na słodko i uroczyste kolacje. Bohaterowie Z innej bajki nigdy nie wychodzą stąd głodni.

ATMOSFERA
Komfortowe, odrębne pomieszczenia sprzyjają spotkaniom biznesowym. Goście wracają by dobrze zjeść i porozmawiać.

FORMA
Wielogodzinne spotkanie dla całej firmy lub zaproszenie kontrahenta na obiad. Możesz wynająć całą salę lub jej wydzieloną część.

OBSŁUGA
Skoncentruj się na spotkaniu, a jego organizację pozostaw nam. Zaufaj nam, mamy doświadczenie!

 • Polecam wszystkim Inną Bajkę na spotkanie ze znajomymi. Zorganizowaliśmy tam spotkanie klasowe po latach. Jedzenie super, wszystko świeże i ładnie podane, obsługa bardzo miła. Nawet można było pograć w planszówki, jak za starych czasów.
  Krystyna
  Krystyna
 • Bardzo fajnie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie. Wpadliśmy z mężem na obiad, będąc przejazdem w Wolinie, ale tę trasę pokonujemy średnio raz w miesiącu i restauracja na pewno będzie teraz naszym stałym przystankiem.
  Tomasz
  Tomasz
 • W restauracji z Innej bajki organizowałam przyjęcie urodzinowe dla rodziny. Polecam to miejsce na takie imprezy - każdy wyszedł zadowolony i najedzony, a ja w końcu spędziłam czas z gośćmi.
  Małgosia
  Małgosia