ul. Wojska Polskiego 3, 72-510 Wolin +48 609 020 570

Imprezy

IMPREZYOTWARTE

organizujemy otwarte imprezy tematyczne
Andrzejki, Sylwester, imprezy karnawałowe. Zapraszamy na zabawę, jakiej nawet w bajkach nie widzieliście. Organizujemy spotkania, w których każdy może wziąć udział. Wystarczy się wcześniej zapisać. A później nic, tylko się bawić!
 
SPRAWDŹ NADCHODZĄCE WYDARZENIA

twójpomysł

ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE WYMARZONĄ IMPREZĘ

Jeśli chcecie zorganizować zabawę z inne bajki, zgłoście się do nas. Otwieramy się na różne szalone pomysły. Możemy przygotować bal karnawałowy lub tematyczną imprezę przebieraną według Twojej koncepcji. Nasza bajka to też dobre miejsce spotkań z muzyką na żywo.Dobierzemy odpowiednie menu i pomożemy w zaproszeniu gości.
 
POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

twojeIMPREZY

Z INNEJ BAJKI

FORMA
W zależności od tematyki stworzymy romantyczne wnętrze, sylwestrowe dekoracje lub andrzejkowe lanie woskiem.

JEDZENIE
Szybkie przekąski lub wystawna kolacje. A może warsztaty kulinarne lub słodkie przekąski? Otwieramy się na każdy pomysł.

OBSŁUGA
Ciesz się dobrą zabawą, a jej organizację pozostaw nam. Obsługa restauracji zadba o twoje niezapomniane przyjęcie.

OTOCZENIE
Ciekawe dekoracje, odpowiednie do okazji. Piękne zdjęcia zrobicie w naszych wnętrzach. Klimat dopełni wyjątkowy widok z okna.

 • Polecam wszystkim Inną Bajkę na spotkanie ze znajomymi. Zorganizowaliśmy tam spotkanie klasowe po latach. Jedzenie super, wszystko świeże i ładnie podane, obsługa bardzo miła. Nawet można było pograć w planszówki, jak za starych czasów.
  Krystyna
  Krystyna
 • Bardzo fajnie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie. Wpadliśmy z mężem na obiad, będąc przejazdem w Wolinie, ale tę trasę pokonujemy średnio raz w miesiącu i restauracja na pewno będzie teraz naszym stałym przystankiem.
  Tomasz
  Tomasz
 • W restauracji z Innej bajki organizowałam przyjęcie urodzinowe dla rodziny. Polecam to miejsce na takie imprezy - każdy wyszedł zadowolony i najedzony, a ja w końcu spędziłam czas z gośćmi.
  Małgosia
  Małgosia