ul. Wojska Polskiego 3, 72-510 Wolin +48 609 020 570

Chrzciny

WYJĄTKOWACHWILA

PIERWSZE PRZYJĘCIE TWOJEGO DZIECKA
Chrzciny, podobnie jak inne przyjęcia przygotowujemy zgodnie z życzeniem gości. W zależności od liczby zaproszonych gości udostępniamy całą salę lub w przypadku mniejszej ilości osób wydzielamy jej część. Jednak nawet wtedy dbamy o dyskrecję i dobre samopoczucie naszych klientów.
 
ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOSTOSOWANEMENU

DOBIERZ ODPOWIEDNIE POTRAWY DLA TWOICH GOŚCI

Mamy kilka propozycji menu na przyjęcia. Zapraszamy na obiad lub spotkanie w większym gronie, wszystko zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Jeśli wśród zaproszonych są mali goście, im również zapewnimy komfortowy pobyt jak w bajce.
 
POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

TwojeCHRZCINY

Z INNEJ BAJKI

WNĘTRZE
Fotele, krzesła – każde z innej bajki. Podobnie stoły, obrazy, lampy, kwiaty, dekoracje. I wszystko ze sobą współgra.

FORMA
Wielogodzinne przyjęcie dla całej rodziny lub zaproszenie tylko na obiad z deserem? Możesz wynająć całą salę lub jej część.

OTOCZENIE
Nie trzeba profesjonalnego tła. Piękne zdjęcia zrobicie we wnętrzach Z innej bajki. Klimat dopełni wyjątkowy widok z okna.

OBSŁUGA
Ciesz się swoją uroczystością, a jej organizację pozostaw nam. Obsługa restauracji zadba o doskonałe przyjęcie.

 • Polecam wszystkim Inną Bajkę na spotkanie ze znajomymi. Zorganizowaliśmy tam spotkanie klasowe po latach. Jedzenie super, wszystko świeże i ładnie podane, obsługa bardzo miła. Nawet można było pograć w planszówki, jak za starych czasów.
  Krystyna
  Krystyna
 • Bardzo fajnie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie. Wpadliśmy z mężem na obiad, będąc przejazdem w Wolinie, ale tę trasę pokonujemy średnio raz w miesiącu i restauracja na pewno będzie teraz naszym stałym przystankiem.
  Tomasz
  Tomasz
 • W restauracji z Innej bajki organizowałam przyjęcie urodzinowe dla rodziny. Polecam to miejsce na takie imprezy - każdy wyszedł zadowolony i najedzony, a ja w końcu spędziłam czas z gośćmi.
  Małgosia
  Małgosia