ul. Wojska Polskiego 3, 72-510 Wolin +48 609 020 570

Catering

DomowaRESTAURACJA

TWOJA DOMOWA ATMOSFERA I NASZE WYJĄTKOWE POTRAWY
Oferujemy swoim Klientom catering z dowozem pod same drzwi. Dodatkowo możemy zapewnić obsługę podczas uroczystości. Rodzaj obsługi, ilość kelnerów uzgadniamy indywidualnie. Podobnie czas – od 3 do 5 godzin, w zależności od potrzeb.
 
POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

SZWEDZKISTÓŁ

Ciepłe potrawy bez przerwy

Dla komfortu gości i pełni smaku naszych potraw zapewniamy podgrzewane bemary, które możemy udostępnić Klientom na cały czas trwania domowego przyjęcia. Dzięki temu organizujemy szwedzki stół, a posiłki są cały czas ciepłe i świeże.
 
SPRAWDŹ NASZE MENU

obsługaCATERINGOWA

Z INNEJ BAJKI

JEDZENIE
Świeże potrawy, pyszne kombinacje, domowe smaki. Oferujemy menu dostosowane dla wszystkich gości.

FORMA
Wielogodzinne przyjęcie dla całej rodziny lub zaproszenie tylko na obiad z deserem? Zapewnimy również obsługę kelnerską.

SPRZĘT
Oferujemy wynajem wyposażenia – bemary, dodatkowe stoły, obrusy. Wszystko dostarczamy we wskazane miejsce.

ATMOSFERA
Bajkowe przyjęcie możemy zorganizować w Twoim domu. Wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami.

 • Polecam wszystkim Inną Bajkę na spotkanie ze znajomymi. Zorganizowaliśmy tam spotkanie klasowe po latach. Jedzenie super, wszystko świeże i ładnie podane, obsługa bardzo miła. Nawet można było pograć w planszówki, jak za starych czasów.
  Krystyna
  Krystyna
 • Bardzo fajnie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie. Wpadliśmy z mężem na obiad, będąc przejazdem w Wolinie, ale tę trasę pokonujemy średnio raz w miesiącu i restauracja na pewno będzie teraz naszym stałym przystankiem.
  Tomasz
  Tomasz
 • W restauracji z Innej bajki organizowałam przyjęcie urodzinowe dla rodziny. Polecam to miejsce na takie imprezy - każdy wyszedł zadowolony i najedzony, a ja w końcu spędziłam czas z gośćmi.
  Małgosia
  Małgosia